Aktuality

Horké aktuality, kompletní zpravodajství a pikantní detaily ze zákulisí SPLŠ

Naši věrní fanouškové si jistě povšimnuli, že jsme se na nějakou dobu odmlčeli. Důvod je pochopitelný. Padl na nás stín železné opony jménem Covid. Poslední pořádný společný závod byl Valachyman, od té doby je to jedna exhibice naší vlády za druhou a na rozdíl od našich výkonů, jejich výkony jsou přinejmenším velmi pochybné.

Letní sezóna je za námi..dosáhli jsme opět nebývalých úspěchů i ještě nebývalejších neúspěchů. Život amatérského sportovce rozhodně nejsou jenom dvojfázové tréninky, soustředění v zahraničních vysokohorských letoviscích. Forma může být kolísavá a někdy sezónu naruší zranění. Takže nejen o tom se v exkluzivním rozhovoru rozpovídali závodníci našeho...

Konec letní sezóny se kvapem blíží, všichni už se těší na večírkovou část sezóny, která odstartuje grandiózním galevečerem SPLŠ.

Kvapem se blíží náš jediný domácí běžecký závod. Závod, jež odstartoval závodní bežeckou kariéru mnohých našich členů. Již tuto sobotu 28. září na fotbalovém stadionu v Janové vypukne již 12. ročník Valachiarunu.