Běhej Valachy - nominace

16.10.2019

Konec letní sezóny se kvapem blíží, všichni už se těší na večírkovou část sezóny, která odstartuje grandiózním galevečerem SPLŠ

Letos jsme byli nuceni večírkovou sezónu zkrátit, loni nám během ní totiž někteří členové úplně vypadli z formy, tak že to letos vůbec nestihli dohnat (poznámka předsedy).

Před galavečerem ovšem musíme stihnout ještě pár důležitých závodů. A hned prvním z nich je Běhej Valachy. Vyvrcholení seriálu Valachytour. Na galavečeru se bude mimo jiné předávat putovní pohár za Výkon sezóny. Možnost získat toto prestižní ocenění přilákalo do startovního pole posledního velkého závodu i členy, kteří zatím starty v letošní sezóně šetřili. Dočkáme se tedy nějakého mimořádného vzepětí a uvidíme v sobotu v údolí Leskové ve Velkých Karlovicích Výkon sezóny?

Soupiska bude následjící

Milan Trlica. Životní forma, letos se ho trochu drží smůla, neustále klepe na vrátka stupňů vítězů. Na 12,5 km dlouhé trati to bude mít těžké, ale očekáváme od něj opět mimořádný výkon a skok v pořadí oproti loňskému ročníku.

Michal Srba si vybral také delší trať. Slíbil, že se představí v top formě. Náročná trať ho dozajista kvalitně prověří.

Ondřej Novosad. Doposavaď lídr naší sestavy na Valachytour. Letos podává fenomenální cyklistické výkony. Běh je pro něj trochu neznámá. Sobota nám napoví více.

Daniela Vaiglová. Poslední náš zástupce na dlouhé trati. Tato skvělé vytrvalkyně letos stála na bedně v různých částech republiky. Ovšem nikoliv v Karlovicích. To hodlá samozřejmě napravit.

Veterán Martin Janíček se představí na 6,5 km horské trati. Doběhne do cíle?

Kateřina Trlicová se vrací po závodní pauze a bude to pro ni perná premiéra na horské trarti. Předvede výkon sezóny?


Všechny otázky zodpoví sobota 19.10.2019. V 12:00 je start hlavních závodů. Tak přijďte zafandit a nebo využít krásného podzimního počasí a trochu se protáhnout s námi.

SPLŠ