Zimní příprava a PF 2019

31.12.2018

Jelikož dorazilo velké množství dotazů od našich fanoušků, rozhodli jsme se poodhalit  něco ze zákulisí příprav našeho týmu na zimní část sezony.

Nebudeme vám nic nalhávat, zatímco příprava některých týmů je jen Slabý odvar, Skupina přátel lehkého šlapání se i přes vánoční svátky naplno vrhla do tvrdého tréninku. Stranou zájmu veřejnosti i médií se naši borci  zatím připravují individuálně v domácím prostředí Vsetínských vrchů. 

Celá zimní příprava  směřuje ke dvěma vrcholům, kterými budou Čez Jizerská 50, 10.02.2019 a již týden na to  naše srdeční záležitost Karlovská 50, domácí závod, absolutní vrchol sezóny, kde se chceme před domácím publikem ukázat v co možná nejlepším světle.

12.01. proto zahájí SPLŠ soustředění v Italském Livignu, které je vyhlášenou oblastí pro Čechy a Poláky převážně díky extrémně levnému alkoholu a profesionálními týmy a reprezentacemi mnoha zemí díky skvěle upraveným tratím ve vysoké nadmořské výšce. "Tento pobyt bude vrcholem přípravy celého týmu na náročná klání v bílé stopě, která se uskuteční v únoru." exkluzivně prozradil pro web předseda, trenér a nehrající kapitán týmu Martin Janíček, který se po dlouhé době osobně zúčastní soustředění týmu. "Osobně dohlédnu na celou přípravu, naplánoval jsem klukům náročný trojfázový tzv. Livingno trénink, je třeba je dostat, do vysokých intenzit aby forma gradovala ve správný čas. Ale není to jenom o dřině v posilovně, na svazích a ve stopách. Na kluky platí metoda cukr a bič takže si pohlídám i třetí fázi denního tréninku, a to každovečerní Teambuilding (rozuměj chlastání, pozn. redakce)." dodal předseda. 

Nezbývá než popřát našim borcům hodně zdraví, úspěchů a najetých kilometrů. Již teď se můžete těšit na aktuality, které Vám budeme přinášet z malebného Livigna.

Za celý tým SPLŠ Vám přejeme krásný vstup do Nového roku 2019 nejlépe v bílé stopě!