Satna.SportObchod.cz

03.10.2019

Co se skrývá pod webovou adresou v titulku tohoto článku? Jedná se o blog ze zákulisí obchodu se sportovním zbožím, který se jmenuje SportObchod.cz.

Co to je ta Šatna?

 Pojmenovat takto obchod se na jednu stranu může zdát jako geniální na druhou stranu je to velmi ambiciózní. Co si pod tím názvem člověk, který na webové stránky zavítá představí? Každý něco jiného, samozřejmě. Tenista si představí "TenisObchod.cz", běžec "BěhObchod.cz", cyklista "BikeObchod.cz" a tak bychom mohli pokračovat donekonečna. Mimochodem všechny výše zmíněné obchody existují a jsou to takzvané speciálky. Na internetu existuje tisíce obchodů prodávajících sportovní potřeby. SportObchod je ovšem jiný a to neříkáme jen pro to, že s ním spolupracujeme.

Ve snaze konkurovat všem těm speciálkám a zároveň dostát svému jménu a pokrýt co nejvíce sportovních odvětví založili blog Šatna ve kterém to vybavení, které prodávají důkladně testují. Slovo důkladně je zde velmi důležité. Na důkladné testování by samozřejmě sami zaměstnanci neměli čas. Proto spolupracují s profesionálními i nadšenými sportovci, kteří jim s tím testováním pomáhají a pak o tom píší a snaží se poradit ostatním nadšeným sportovcům ať už začínajícím nebo výkonnostním.

A proč o tom píšeme?

No a my teď budeme součástí tohoto týmu. O čem všem budeme psát se dočtete na tomto odkaze. Zároveň se dozvíte něco o našem vzniku a různé jiné pikantní detaily z našeho života. Takže čtěte satna.sportobchod.cz

SPLŠ