Pražský půlmaraton 2019 - nominace

04.04.2019

Jarní část sezóny a její první závody už klepou na dveře. Již tento víkend, přesněji 6.4.2019 v 10:00 středoevropského času, odstartuje světová i česká běžecká špička z náměstí Jana Palacha do 21. ročníku Sportisimo 1/2 Maratonu Praha.

Zatímco většina členů SPLŠ se potýká s nepříjemnými následky pauzy mezi zimní a jarní částí, jako je lenivost, ztráta formy, ztráta motivace, ztráta chuti, získání přebytečných kil, získání nových členů rodiny a následná péče o ně, získání různých typů a stupňů nachlazení. Nic z výše uvedeného ovšem neplatí o naší týmové jedničce. Milan Trlica se v tichosti, bez většího zájmu medií, připravuje a driluje v ústraní valašských kopců. Koňské běžecké tréninkové dávky střídá s regeneračními vyjížďkami na kole a hledí vstříc následujícímu víkendu.

Nominace na Sportisimo 1/2 Maraton byla tedy jednoduchá. Nikdo jiný prakticky nepřicházel v úvahu. Milanovi, který do závodu vyrazí s číslem 507, bude krýt záda jeho sestra Kateřina. Takže v sobotu v 10:00 laďte ČT4 Sport a sledujte Milana a Katku v akci.

Ze závodu vám přineseme samozřejmě report, ale pokud chcete vidět přímo něco ze zákulisí příprav, sledujte Milanův Instagram, odkaz zde.