AlpFit Marathon - Novinky

08.03.2019

SPLŠ si nyní užívá pár dní zaslouženého volna po úspěšné leč náročné zimní sezóně. Rozhodli jsme se vám poodkrýt, jak takové volno poloprofesionálního sportovce vlastně vypadá. 

Po skončení sezóny vždy musí následovat galavečer. SPLŠ jeden takový uspořádala a spojila ho se křtem nového loga. Účast byla opravdu fenomenální a křtu se ujal mistr světa v hokejbale Michal Trčka, který ho doprovodil krásnou a dojemnou řečí. Následovala též afterparty, na které se i jinak striktní abstinenti trochu odvázali, domů jsme si odnesli mnoho pěkných vzpomínek. Druhý den volna většina členů strávila regenerací, ne tak jednička týmu Milan Trlica pro něhož je nejlepší regenerací tvrdý trénink. Tak tedy ve zkratce vypadaly 2 dny volna (pro některé jen 1 den), které jsme si naordinovali mezi zimní a letní sezónou.

Teď zpět k aktuální přípravě, kromě toho, že se máme rozepsaný velký rozhovor, který vyjde co nevidět, taky tvrdě trénujeme. Příštím závodem pro nás bude pravděpodobně Sportisimo 1/2 Maraton Praha 2019, který se uskuteční už 6.4. Běžecký trénink, jak jistě všichni dobře víte, není jenom o velkém kvantu naběhaných kilometrů. Jak říká náš kolega a fenomenální běžecký trenér Miloš Škorpil: "S úsměvem a pevným středem těla se běhá lépe." Proto je třeba do tréninku zařadit různá kompenzační cvičení minimálně jednou týdně. Našemu klubu s tím pomáhá Pohybové studio AlpFit. Můžete si zde zacvičit pod dohledem erudovaných instruktorů a zkusit sporty jako Alpinning, Bosu, Tabata a různé jiné druhy funkčních tréninků.

A právě studio AlpFit pořádá parádní akci nazvanou Jarní Marathon s AlpFitem, které se také zůčastníme. Koná se v sobotu 16.3. v 9:00. Čeká nás Alpinning, Bosu, funkční trénink a jóga nakonec. Tak jak vidíte pěkně v řadě za sebou. Pořádná výzva. A my budeme rádi, když se přidáte taky a odstartujete tak jarní sezónu s námi. Více informací na facebooku AlpFit odkaz zde. Nebo na AlpFit.cz